Pobyt w Bieszczadach dla rodziny i dzieci

Czerwiec 16, 2017 at 1:03 pm

Bieszczadzkie góry są pasmem górskim z najokazalszym szczytem Tarnicą zlokalizowane na tle Karpatów Wschodnich. Może nie są to wielkie góry, jako że zlokalizowane są w regionie Lesiste Beskidy inaczej tej niewysokiej krainy Beskidów Wschodnich. Jednak odwiedzający góry są pod zachwytem ich świetności a także pofałdowaniem terenu, jakie zaczęło się tworzyć w okresie kredy. Charakteryzują się specyficznym systemem cieków wodnych i również przewagą klimatu kontynentalnego. Wydają się być fajnym terenem do wypoczynku i na wakacje z dziećmi w górach. Biorąc po uwagę niewielką liczbę turystów w porównaniu do bardziej znanych górskich obszarów naszego kraju, rezydując w bieszczadzkich górach można się jak najbardziej odstresować wybierając się na wczasy w górach.

Urlop w górach w Dolinie Sanu

Najbardziej zjawiskowym regionem Bieszczad z pewnością jest Park Doliny Sanu. Położony jest w obrębie gminy Dubiecko. Ze względu na magię obszaru gór w Bieszczadach, wczasy na tle gór w Parku Dolina Sanu są nierzadko planowaną perspektywą odpoczynku. Familie nocować najkorzystniej położonym w tym regionie ośrodku wypoczynkowym kolonie dla dzieci w górach Zielona Polana. dostarcza spokój i rozluźnienie a także rozliczne atrakcje, wprost nadające się na ferie wraz z dzieciakami w górach. Zielona Polana ma do dyspozycji gości chatki z drewna w pełni wyposażone, pokoje w hotelu oraz pole namiotowe tudzież kamping zlokalizowane nad samą rzeką. Miło tu odpoczywać na łonie natury i przyjemnie pobyć w górach. W okolicy ośrodka dostępnych jest wiele ciekawych terenów do zwiedzania, co także umili urlop w górach.

Najzabawniejsze kolonie dla dzieci

Opiekunowie, jacy chcą wypuścić swoje dzieci na kolonie w Bieszczadach,także mogą wybrać oferty ośrodka wypoczynkowego wakacje z dziećmi w górach Zielona Polana. Po pierwsze opłaty są dość niskie a z kolei umiejętnie pracujący personel zajmie się młodzieżą podczas kolonii w ośrodku. Kolonie dla dzieci w górach organizowane są w ośrodku Zielona Polana od dłuższego czasu. Opiekunowie ośrodka dostarczają dzieciakom mnóstwo zabaw. Mogą udać się na kąpielisko korzystać z boisk do gier, placu zabaw, sali do ćwiczeń gimnastycznych bądź roweru. Co więcej reklamowane są pływanie kajakami, eskapady na rowerach oraz ekspedycje w kierunku cudownych regionów mieszczących się na terenie Bieszczadów. Nasze pociechy na pewno będą ucieszone z odpoczynku na kolonii w OW Zielona Polana.

Dorośli natomiast będą mogli zrelaksowani czekać na dzieci latorośli. Kolonie w Bieszczadach w OW Zielona Polana dadzą wspaniałych obrazków w pamięci a także kolejnych znajomość na wiele lat.