Jaką drogą pomogły mi stabilizatory kolana

Październik 5, 2017 at 3:50 pm

W trakcie przejażdżki na rolkach upadłam w wyniku czego rozbiłam nogę. Przebywałam w szpitalu, gdzie medycy nałożyli mi gips. Byłam zmuszona chodzić z kulami przez 60 dni, bowiem uraz wydawał się poważny. Niestety po zdjęciu opatrunku nadal miałam problemy z należytym chodzeniem.

Postanowiłam chodzić na terapie i tam zalecono mojej osobie abym kupiła stabilizator kolana. Okazało się, iż owy wyrób jest dostępny w sklepie z artykułami medycznymi. Mieszkam w niewielkiej wsi w na południu Polski, tym samym wypatrywałam najlepszego sklepu ze sprzętem o pochodzeniu medycznym w owych okolicach. Bowiem pożądałam samodzielnie przymierzyć ortezę oraz dobrać najlepiej dopasowany do własnych nóg artykuł. Za pomocą szukałam frazę sklep medyczny Kraków i natrafiłam na firmę Zdrow-med z propozycją na stronie http://www.zdrow-med.pl/oferta/ oferta sklepu zdrowie. Zaplanowałam pooglądać, jaką prezentują propozycję sprzętów do fizjoterapii oraz czy zakupię w owym zakładzie także te rzeczy, których osobiście potrzebuję. Obszerny sort artykułów uzmysłowił mi, że będę w stanie pojechać na miejsce aby nabyć ortezę dla mojej nogi.

Rozmaity wybór towarów w sklepie Zdrowie

Gdy przybyłam do sklepu Zdrowie zostałam obsłużona bardzo rzetelnie. Niemal natychmiast wprowadzono mnie do pomieszczenia, w jakim stały przyszykowane stabilizatory kończyn. Ważne stało się aby dopasować jak najlepiej wskazany sprzęt. Przede wszystkim powinien prawidłowo przystawać do kończyny a ponadto należycie fragment nogi usztywniać. Wykonano tym samym skrótowe analizy po czym zintegrowano trafny wyrób. Byłam w stanie również porozmawiać z rehabilitantem ze sklepu, a on podarował mi wskazówki, w jaki sposób regenerować się żeby błyskawicznie uleczyć dyskomfort. Sprawunek kosztował niewiele, zaś ja miałam pełne przekonanie, że dam radę niedługo znów prawidłowo poruszać się.

Zaraz po kilku tygodniach niewygoda przestała dokuczać

Gdy założyłam stabilizator kończyny błyskawicznie chodziłam lepiej. Lewa łydka okazała się być stabilniejsza więc byłam w stanie bez niepokoju ćwiczyć. Dodatkowo uczęszczałam na fizjoterapię, a ona też niemało mojej nodze odciążyła. Zaraz po 2 tygodniach nie odczuwałam drętwienia przy spacerowaniu prócz tego mogłam w pojedynkę truchtać. Byłam bardzo zadowolona ze swojego zakupu i co więcej rekomenduję sklep medyczny Zdrowie. Jeśli nie zakupiłabym ortezy pewnie nadal posiadałabym ograniczenia z poruszaniem się. Teraz zdołam bezproblemowo sprintować, podróżować na nartach tak jakbym urazu w ogóle nie doznała.